Ar
ارتباط با ما
سلام خوش آمدید
چسب بلوک

 چسب AAC:

       چسب پایه سیمانی بتن هوادار اتوکلاو شده (AAC) جهت اتصال بلوک های دیواری سبک استفاده می گردد. درصد مصرف پایین، قیمت مناسب، استحکام و مقاومت بالا و مقاومت در برابر رطوبت از خواص منحصر به فرد این چسب می باشد و نیاز به افزودن هیچ افزودنی دیگری جز آب ندارد.

       به منظور راحتی نصب و همچنین افزایش کیفیت اجرای بتن هوادار اتوکلاو شده، این شرکت ملات (چسب) بلوک را تولید می کند. این ملات در کیسه های ۲۳ کیلوگرمی به صورت خشک و آماده تولید می گردد. فقط به اندازه ۲ – ۳ میلیمتر ملات جهت استفاده برای بلوکهای سبک مورد نیاز می باشد. این لایه بسیار نازک از هدر رفتن دما جلوگیری و به نصب قطعات ضمن مقاومت بالا، سرعت می بخشد. چسب بلوک جهت استفاده در شرایط مختلف آب و هوایی طراحی شده است..

بسته بندی:

به صورت پودر در کیسه های ۲۳ کیلوگرمی می باشد.

خواص و ویژگی های چسب AAC:

مقاومت بالا در برابر رطوبت و آب

چسبندگی عالی به سطح

زمان دهی مناسب جهت چسباندن قطعات بلوک

آماده نمودن سریع و آسان

درصد مصرف پایین و مقرون به صرفه بودن

استحکام و مقاومت بالا در برابر ضربه

چسب بلوک باعث از بین بردن پل حرارتی محل ملات ماسه سیمان شده و به نصب قطعات سرعت می بخشد

میزان مصرف این محصول نسبت به موارد مشابه در بازار بسیار کمتر میباشد ، به طوریکه  با هر پاکت چسب میتوان یک متر مکعب بلوک را اجرا نمود.

روش مصرف:

۱- پودر چسب را به تدریج به آب در ظرفی تمیز اضافه نمایید و کاملا هم بزنید. (در صورت امکان از همزن برقی استفاده نمایید)

۲- نسبت اختلاط ۱۰ لیتر آب با ۲۳ کیلوگرم پودر چسب می باشد. (لازم به ذکر است بسته به میزان رطوبت منطقه و درجه حرارت محیط، این نسبت حداکثر به مقدار مثبت/منهای ۲ کیلوگرم پودر چسب قابل تغییر می باشد، لذا اضافه نمودن پودر چسب به آب را تا رسیدن به حالت عسلی شکل ادامه دهید. بدیهی است شکل رقیق ملات یا به اصطلاح دوغابی ویا بسیار سفت یا خمیری شکل، مورد تایید نمی باشد.

۳- پس از اختلاط کامل حدود ۵ دقیقه صبر نموده و سپس جهت رسیدن به شکل نهایی ملات آماده، حدود ۱ دقیقه مخلوط را هم بزنید.

۴- دمای مناسب جهت اماده سازی و استفاده از ملات آماده ۱۰ تا ۳۵ درجه سانتیگراد می باشد. بر این اساس زمان مصرف پس از اختلاط حداکثر ۱ ساعت می باشد.

۵- زمانیکه ملات یکدست (به حالت عسلی شکل) بدست آمد، آن را با ماله روی سطح افقی و عمودی تمیز شده بلوک AAC که پیشتر مرطوب شده است با ضخامت حدود ۲ تا ۳ میلیمتر پهن نموده و قطعات بلوک را بچسبانید.

 

*** توصیه می شود کیسه باز شده حداکثر ظرف یک هفته استفاده شود.

آخرین اخبارتمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سبک سازان شرق می باشد.

طراحی و اجرا: تیم نرم افزاری ترند